moy_compas (moy_compas) wrote,
moy_compas
moy_compas

Under Wonder

Сто років вже не писала ресторанних відгуків, але нещодавно потрапила в заклад, який приємно вразив. Думаю, більшість киян, як і я, повз нього ходили, бо знаходиться він на перехресті багатьох доріг - площі Л.Толстого, прямо біля виходу з метро. Мова йде про Under Wonder.

На власному сайті (який до речі, міг би бути й краще - з таким чарівним, магічним світлом у верхній залі ставити титульним фото підземелля якось дивно, імхо), назва закладу перекладається як "Під враженням", але в мене відразу ж сформувалася стійка асоціація з керолівським Wonderland - аристократично, цікаво і - зовсім трошечки, навіть не підходячи до межі ризику, але все ж - готично.

DSC_6135


Перше, що вражає і навіть викликає подив - це простір і дуже нестандартне для Києва планування. Посередині, біля входу - композиція з квітів і підручного знаряддя офіціантів (те, що по-англ. назвали б сentrepiece), а також, що неймовірно - кілька квадратних метрів нічим не заставленої паркетної підлоги. Взагалі, всі предмети меблів і інтер'єру класичні, добротні, не куці і нагадують англійські обійстя (в одному з яких мені колись пощастило побувати:))

Тут ще один курйоз: ресторан позиціонує себе як італійський. Можливо, я просто не бувала в італійських обійстях, але мені воно видалось таким британським, що тільки Шерлока Холмса не вистачало:)

Ось згаданий centrepiece:

DSC_6128

DSC_6138

DSC_6134

Ну і трохи про їжу. Ми були тут на сніданку (для нього є окреме меню до 12:00), тому небагато що попробували. Але бачу по інших відгуках, що їжа тут ніби не страждає порівняно з дизайном, як це часто трапляється в Києві. Недешево (ціни є на сайті). Я вирішила нарешті закрити гештальт і замовила яйця-пашот - нормальні такі собі некруті яйця. Думаю, що б таке замовити наступного разу, але за атмосферою точно сюди повернуся.

DSC_6131

DSC_6140

DSC_6127

Tags: Киев, вкуснятина, места надо знать
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 18 comments